Ekena Millwork CM18KEBBS Kent Ceiling Medallion, 18" OD x 3 1/2 ID x 1 1/4 P, Bronze Blue Patina
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
  • Dimensions: 18 in. Outside Diameter x 3-1/2 in. Inside Diameter x 1-1/4 in. Projection x 5 in. Canopy